Backbone Tattoo stuudio asutasid 2012. aastal Ants Rauba, Rainer Pleer, Edmar Sulaoja ning Rainer Lillo. Mõned aastad hiljem liitus tiimiga Vitaly Makurin. Läbi aastate on Backbone Tattoo stuudios töötanud-õppinud mitmed tätoveerijad, näiteks Kaarel Krall, Lili Lind, Arina Stretchkova ning Laura Käst.

Meie tätoveerijatel on erinevad käekirjad, mistõttu stuudio tervikuna esindab laia oskustepagasit erinevatest tattoo stiilidest. Backbone Tattoo kunstnike tööd on leidnud rohkelt tunnustust nii kodu- kui ka välismaistel tattoo messidel.  

Meie stuudios on kaks tööruumi, kus töötab kuus tätoveerijat. Klientidele avatud ooteruumis võtab teid vastu administraator. Kasutame oma töös kvaliteetseid töövahendeid ja materjale. Tätoveerimisel kasutatavad värvid, kreemid jm vahendid sobivad ka veganitele ning värvid on kooskõlas Euroopa Liidu REACH määrusega.

Stuudio ruumides toimuvad kunstinäitused – meie seintel on alati eksponeeritud kas stuudio liikmete või teiste kunstnike maalid, graafika, joonistused. Stuudiost saab soetada ka Backbone Tattoo kinkekaarte, T-särke, pusasid ja muud huvitavat. Meie stuudios tegutseb reedeti ja laupäeviti ka Tartu Piercing, klientide poolt kiidetud Indrek Sell, kes teeb kanüülimeetodil kõikvõimalikke augustamisprotseduure. Ühtlasi saab stuudiost soetada ka erinevaid neete ja rõngaid.

Vaata üle!

KKK kui soovid tätoveeringut.

AUHINNAD kuhu oleme koondanud läbi aastate saavutatud tunnustuse.

E-POOD kui sind huvitab Backbone Tattoo merch.