Tahan tätoveeringut !?
Kõik algab Sinu ideest. Oleks hea, kui leiaksid oma ideele paar illustreerivat näidet, mida meiega jagada. Ära jää aga leitud piltidesse kinni - ole valmis selleks, et tätoveerijal on asjast oma nägemus. Kui oled meie stuudio välja valinud, eeldame, et oled tutvunud meie tätoveerijate töödega.

Kas saadan kirja või tulen kohale konsulteerima?
Väiksemate projektide puhul on lihtsam kirja saatmine: backbonetattoo@gmail.com.
Lisa kirjale:
1) kirjeldus tätoveeringu ideest, suurusest;
2) paar inspiratsioonipilti;
3) võimalusel ka foto tätoveeringu asukohast.
Stuudiosse tulemise eelis on see, et saad oma ideest rääkida kohalolevate tätoveerijatega, küsida kõikvõimalikke küsimusi ning tõenäoliselt saame kohe ka tätoveerimise aja broneerida. Konsultatsioon on tasuta ning selleks ei pea aega broneerima. Tätoveerijad on valmis kliente konsulteerima vahemikus T-R, kell 12-16.

Kui kiiresti kirjale vastatakse?
Enamasti vastame kirjale ühe tööpäeva jooksul. Keerulisemale soovile vastamine võib võtta aega paar päeva. Aastatepikkuse kogemuse põhjal teame, mida suudame, mis meid huvitab ja inspireerib – igat projekti me vastu võtta ei saa. Vastame kliendile ka sellisel juhul.

Tahaks ühe vana tätoka lasta üle teha, kas saab?
Soovime olemasolevat tätoveeringut näha ning kuulda teie ideesid selle katmisest/värskendamisest. Võtame vanade tätoveeringute uuega katmise ette siis (ja ainult siis), kui olete valmis andma meile kujunduse osas võimalikult vabad käed.

Palju maksab?
Tätoveeringu hind sõltub tätoveerimisele kuluvast ajast. See sõltub omakorda mitmest aspektist – kavandi keerukusest, pildi suurusest, tätoveeringu asukohast, aga ka kliendi valutaluvusest. Meie stuudios on tätoveerimise tunnihind 90 €.

Kui valus on tätoveerimine?
Inimestel on uskumatult erinev valutaluvus. Mõni klient loeb tätoveeringut saades raamatut, mõnel jookseb elu silme eest läbi. Kui sa ei ole kursis oma valutaluvusega, siis ei tasu esimest tätoveeringut küsida rinnakorvile või põlveõndlasse. :)

Mul ei ole ühtegi ideed, võib-olla kavandate midagi ja vaatame siis?
Aeg-ajalt postitame sotsiaalmeediasse vabu kavandeid – nendega võib tutvuda. :) Enamasti aga lähtume kavandeid luues kliendi ideedest. Tavaliselt ei saada me kliendile kavandit ette. Tätoveerija võib kavandiga tegeleda tunde – oleks kurb, kui kliendile saadetud kavand leiab üllatuslikult teostuse teises stuudios. Oma pildisoovide ideed saad tätoveerijaga põhjalikult läbi arutada konsultatsioonil. Väga oluline on tutvuda tätoveerija varasemate töödega – kui need on sümpaatsed ning kui oled omalt poolt kõik oma mõtted edastanud, tasub tätoveerijat kavandi loomisel usaldada. Tätoveerimise päeval saad kavandi tätoveerijaga üle vaadata ning vajadusel saab selles ka muudatusi teha.

Kas te kinkekaarte müüte?
Müüme kinkekaarte väärtuses 50 € ja 100 €. Kinkekaarte saab soetada stuudiost kohapealt. Palume enne kinkekaardi ostmist uurida, kas inimesel, kellele kinkekaart kingitakse, on huvi enda tätoveerimise vastu. :)

Kas on midagi, mida Backbone Tattoo ei tee?
Me ei tätoveeri alaealisi.
Me ei tätoveeri kliendi labakäele, sõrmedele, kaelale ja näole (ehk väga nähtavatele kohtadele), kui kliendil pole varasemaid tätoveeringuid.
Me ei kasuta oma töös lokaalanesteesia ravimeid.

Me ei tee püsimeiki.
Me ei tegele tätoveeringute lasereemaldamisega.

Broneerisin aja, aga ei saa ikkagi tulla!?
Palume aja tühistamisest teada anda kas oma tätoveerijale või kirjutada Backbone Tattoo gmailile. Oleks väga hea, kui teataksid oma mittetulemisest võimalikult ruttu – nii on tätoveerijal võimalik teine klient leida. Kui oled haigestunud, siis ära jää ootama tätoveerimise päeva hommikut mõttega, et äkki läheb üle. :) Võta meiega ühendust ning broneerime uue aja.

Kuidas ma end tätoveerimiseks ette valmistan?
Kui sul on tätoveerimise kohta küsimusi, kontakteeru enda tätoveerijaga. Kui tulemas on suurem projekt, planeeri tätoveerimise jaoks terve päev. Tule stuudiosse väljapuhanuna ning võta endale kaasa meelepärast näksimist. Joogivesi, tee ja kommid on stuudio poolt. Riietu nii, et tätoveerija saaks sinu nahale lihtsa vaevaga ligi. Ära võta stuudiosse kaasa sõpru ja pereliikmeid. Tätoveeringu-päeva õhtu veeda rahulikult ning edaspidi järgi instruktsioone, mis tätoveerija sulle pildi hooldamise kohta kaasa annab.

Kas te piercingut kah teete?
Meie ruumides tegutseb (enamasti reedeti ja laupäeviti) Tartu Piercing.
Augustamiseks broneeri aeg:
piercing@indreksell.ee
+372 5190 2597