MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe backbonetattoo.ee (edaspidi „veebipood”) omanik on OÜ Backbone (registrikood 12258598, asukoht Narva maantee 101, 51008 Tartu, Eesti; tel +372 5328 5852; e-posti aadress: backbonetattoo@gmail.com).


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juures.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest (välja arvatud, kui tarneviisiks on märgitud „tulen ise järele“). 
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud kaubad ostukorvi. 
Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida kohaletoimetamise viis.
Seejärel kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingiga.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul.

Kauba kohaletoimetamine
Veebipoest ostetud kaubad edastatakse Eesti piires, Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati.
Kauba saatmiskulu kannab ostja - vastav hinnainfo on kuvatud tarnevalikute juures.
Kui ostukorvi summa on vähemalt 70 € (koos käibemaksuga 20 %), rakendub tarnele soodushind 0 €.
Saadetised jõuavad kliendi määratud sihtpunkti üldjuhul 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on veebipoel õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul. Kui veebipood on veebilehel või tellimuse kinnituses teavitanud klienti tarneprobleemidest, kohaldub veebipoe poolt avaldatud tarne tähtaeg.
Kaubale on võimalik ka stuudiosse järele tulla. Sellisel juhul tuleb tarneviisi valimisel märkida „tulen ise järele“. Tellitud kaubale saab järele tulla Backbone Tattoo stuudiosse (T-R, kell 11-18 ning L, kell 11-16).
Kauba tarnimiseks välisriiki palume kontakteeruda veebipoega: backbonetattoo@gmail.com.

Taganemisõigus
Kliendil on õigus veebipoes sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui kliendiks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaubal on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb saata veebipoele vabas vormis sooviavaldus hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest: backbonetattoo@gmail.com
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Tõend tuleb saata veebipoe e-posti aadressile.
Tagastatava kauba palume saata Tartu Ujula Konsumi Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati. Tagastatava kauba saab tuua ka Backbone Tattoo stuudiosse, aadressil Narva mnt 101, Tartu.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendi, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on valinud veebipoe pakutud asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus
Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile backbonetattoo@gmail.com.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.
Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa pole võimalik asendada, tagastab veebipood kliendile müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab kliendi esitatud kaebusele kirjalikult 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine
Kui kliendil on veebipoe osas pretensioone, palume need saata e-posti aadressile backbonetattoo@gmail.com.
Kui klient ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.
Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


ANDMEKAITSETINGIMUSED

Veebipoe backbonetattoo.ee isikuandmete vastutav töötleja on OÜ Backbone (registrikood 12258598, asukohaga Narva maantee 101, 51008 Tartu, Eesti; tel +372 5328 5852; e-posti aadress: backbonetattoo@gmail.com).

Veebipood töötleb järgmisi isikuandmeid
- nimi, telefoninumber, e-posti aadress;
- kauba kohaletoimetamise aadress;
- pangakonto number;
- kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
- klienditoe andmed;
- IP aadress.

Isikuandmeid töödeldakse järgmistel eesmärkidel
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning tarbijavaidluste lahendamiseks.
Pangakonto numbrit kasutatakse vajadusel kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi. Telefoninumbrit kasutatakse pakiautomaati jõudnud kauba teavitamiseks.
Veebipoe kasutaja IP-aadressi töödeldakse veebipoe teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil (kliendi tellimuste haldamine, kohaletoimetamine, kauba ja maksete tagastamine).
Isikuandmete töötlemine toimub seadusjärgse kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine).
Isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja õigustatud huvi tõttu, mis seisneb võimalike tarbijavaidluste lahendamise eesmärgil ostuajaloo andmete kogumises.

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse
Kliendi telefoninumber edastatakse transporditeenuse (Omniva või Itella Smartpost) pakkujale.
Isikuandmed edastatakse raamatupidajale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs
Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil.
Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest. Andmevahetus e-poega toimub krüpteeritud ühenduse kaudu, e-kirjade saatmisel on kasutusel standardne krüpteerimine, e-poe serverite kaitseks on rakendatud tulemüüri ja asjakohast viirusetõrjet.
Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatest vastuvõtjatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejad on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed kooskõlas isikuandmete kaitse üldmääruse artikliga 28.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine
Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi, kirjutades vastava soovi veebipoe e-posti aadressile: backbonetattoo@gmail.com.

Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta, teavitades sellest veebipoodi e-posti teel.

Säilitamine
Veebipoe sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va ostuajaloo andmed, mida on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise algdokumentides sisalduvaid isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Piiramine
Kliendil on õigus taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist, kui andmed on ebaõiged või pole täielikud või kui tema isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult.

Vastuväited
Kliendil on õigus esitada vastuväiteid seoses tema isikuandmete töötlemisega, kui tal on alust arvata, et tema isikuandmete töötlemiseks puudub seaduslik alus.

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust veebpoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi. Vastuses taotlusele tuuakse ka välja need isikuandmed, mida ei kustutata ning millisel õiguslikul alusel ja põhjusel.

Ülekandmine
E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Veebipood tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Vaidluste lahendamine
Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamiseks palume pöörduda veebipoe poole, e-posti aadressil backbonetattoo@gmail.com.
relevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee). 


INFO VEEBILEHEL KASUTATAVATE KÜPSISTE KOHTA

Küpsiste kasutamine
Küpsis (cookie) on teie veebilehitsejas väike tekstilõik, mis laetakse teie arvutisse, kui te mingit kindlat veebilehte külastate. Küpsised aitavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid meie lehel. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsiste tüüp ja kasutamise eesmärk
1) Keelekoodi kasutatakse naasvatele külastajatele veebilehe õiges keeles näitamiseks. Salvestatakse veebilehe halduri sessiooni informatsiooni (kasutajatuvastus, liidese keel).
2) Analüütilised küpsised jälgivad, kuidas külastaja veebilehega suhtleb ning sellel navigeerib. Kogutud informatsioon võimaldab veebilehe omanikul veebilehte täiustada.
Küpsised koguvad andmeid anonüümses vormis. Küpsised ei salvesta teie kohta isiklikku informatsiooni ega võimalda teie isikut tuvastada.

Küpsistest keeldumine ja küpsiste kustutamine
Kõik veebibrauserid pakuvad võimalusi küpsiseid piirata ja kustutada. Sellisel juhul ei saa me garanteerida meie teenuste ootuspärast toimimist. Küpsiste haldamise ja piiramise kohta saate rohkem teavet järgmistel linkidel.
Internet Explorer
Google Chrome
Mozilla Firefox
Opera
Safari