"MINU LUGU" - Krete Erlenhein

27. august - 24. oktoober on Backbone Tattoo stuudios uus maalinäitus!

Nii, nagu on võimalik eksisteerida koos ühel maamunal täiesti erinevatel isiksustel, on ka võimalik mitmekülgsus ühe inimese sees. Minu lugu sai alguse juba lapseeas, jätkus mitmete Eesti erinevate tuntud kunstnike juures ning settib senini minu igapäevas. Kõik, mis meid ümbritseb, mõjutab meie elu, kujundades meid selliseks, nagu me just praegu oleme. Sestab on ka näitus "Minu lugu" väga mitmetahuline. Väljapanek viib Sind perioodi, kus ma olen olnud oma arengus, olles voolitud erinevatel ajahetkedel erinevate õpetajate poolt, otsides seda "MINU OMA STIILI" ja maandudes sinna, kus ma olen praegu. Minu lugu, minu tegu, minu nägu.

Krete Erlenhein on õppinud kunsti iseseisvalt ning Aapo Pukki ja Zair Zeilanovi juhendamisel. Lisaks maalimisele tegeleb Krete ka illustreerimisega (“Kelmiküla lastelaulud”, Fred Rõigas). Krete on Eesti Autorite Ühingu liige ning paljude lastelaulude sõnade autor.

Facebook: Krete Erlenhein ART
Instagram: kreteerlenhein

Seekord näituse (pidulikku) avamist ei toimu – näitus on avatud
27. augustist 24. oktoobrini.


NB: Kui ka sina soovid meie stuudios oma loomingut eksponeerida, tule räägi oma ideest või kirjuta meile: backbonetattoo@gmail.com
Eelmine
LAURA ja KAAREL meil enam ei tööta :)
Järgmine
"SEINAST SEINA" - ULLA-MARI TAMMELA